ПОДАРОВАНА КАЗКА

Уже не вперше студенти Луцького педагогічного коледжу приїздять з гостинцями до вихованців Ківерцівського дитячого будинку «Сонечко». Передує цій благородній акції збір коштів, на які купуються гостинці для дітей (збір макулатури, особисті пожертви студентів).

Цьогоріч з ініціативи студентської ради коледжу і при підтримці керівництва закладу (було надано транспорт, забезпечені організаційні моменти), відбувся черговий візит студентів до вихованців будинку дитини. Активісти усіх курсів підготували театралізоване дійство із казковими героями, піснями, танцями, конкурсами, мистецькими завданнями. Не забули пригостити дітлахів солодощами, фруктами, подарували іграшки, канцтовари

Та найголовнішим подарунком став блиск в оченятах вихованців закладу, які щиро брали участь у конкурсах, щосили плескали у долоні, усміхалися, підтанцьовували, підспівували та із захопленням роздивлялися подарунки. Були такими безпосередніми, добрими та справжніми. Хочеться вірити, що це свято зігріє маленькі душі і стане оберегом від холоду самотності. Напевно, не раз у дитячій пам’яті зринатимуть казкові персонажі Білосніжки, Снігової королеви, Доброї феї, Домовика, Русалоньки, Чорного плаща та інших, які зіграли студенти коледжу. Адже вони подарували дітям таку необхідну віру у казку і здійснення мрій.

Керівництво і працівники закладу запросили творчу молодь Луцького педагогічного коледжу приїздити до них частіше. Пам’ятаймо, добро повертається сторицею!

«ВСЕ, ЩО ТОБІ ПОТРІБНО – ПІДТРИМКА»

У Луцькому педагогічному коледжі відбулася XIII всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», під час якої було організовано збір коштів для закупівлі обладнання у дитячі лікарні. Волонтери зібрали майже 2тис грн.

Мораль заходу: якщо вас це не стосується безпосередньо, не думайте, що це не вдарить вас згодом. 

Даруємо радість «сонячним» дітям

21 березня 2021 року студенти 3 г курсу відділення «Початкова освіта» КЗВО «Луцький педагогічний коледж» (куратор Бахомент С. П.) долучились акції, присвяченій  Всесвітньому Дню людей з синдромом Дауна. Під час заходу вони відвідали кафе «Старий Луцьк», де зустрілись з «сонячними дітьми» і взяли участь у Всесвітньому флешмобі «LOTS OF SOCKS» (придбали різнокольорові шкарпетки, кошти від реалізації яких спрямували на освітні програми для дітей з синдромом Дауна).

30 травня 2021 року напередодні Міжнародного Дня захисту дітей студенти 3-Г курсу «Початкова освіта» провели годину дозвілля з «сонячними» дітками, під час якої було організовано цікаві пізнавальні конкурси, змагання, ігри та розваги. Такі зустрічі уже стали традиційними.