НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Кіберполіція та Binance об’єднують зусилля з метою підтримати українських здобувачів вищої освіти. Binance у партнерстві з Кіберполіцією України, Харківським національним університетом внутрішніх справ та ГО «Брама» проведуть національний конкурс серед здобувачів вищої освіти – CYBER SECURITY CAMP. Це 4-етапний конкурс, переможці якого отримають можливість взяти участь в Offline курсі, де дізнаються про основи кібербезпеки, криптозахисту та медіагігієни. Тож, ви можете виграти поїздку до кемпу у Буковелі – CYBER SECURITY CAMP, а також частку від 1 300 000 гривень у КРИПТІ!

Відкрито конкурс на стипендії DAAD для вчених та молодих науковців!

До 05.01.2023 триває прийом заяв на наступні програми:
Наукові стипендії для викладачів та науковців
Робочі візити для викладачів – мистецтво та архітектура
Повторні запрошення для колишніх стипендіатів
Наукові стипендії – короткі стипендії
Початок фінансування – з 1.06.2023.
Більше інформації: https://cutt.ly/91898qq
Foto: iStock

Програма «Ініціатива місцевих коледжів» (CCI)

Огляд програми

Програма «Ініціатива місцевих коледжів» (CCI) надає українським студентам закладів фахової передвищої освіти (коледжів) можливість навчання на однорічній академічній програмі без отримання ступеня в американському місцевому коледжі.

Програма ССІ формує технічні навички учасників у прикладних галузях, покращує їхні лідерські здібності та зміцнює рівень володіння англійською мовою. Програма також надає можливості для професійних стажувань та волонтерської діяльності у громаді, які формують взаєморозуміння шляхом занурення у культуру та повсякденне життя Сполучених Штатів.

Галузь навчання для учасників з України 

Ідеальний кандидат для програми

  • Належить до недостатньо представлених та недостатньо забезпечених соціальних груп
  • На початку програми має вік щонайменше 18 років (станом на 01 липня 2023 р.)
  • Має атестат про закінчену середню освіту
  • Навчається у закладі фахової передвищої освіти (коледжі) на 2-3 курсах
  • Володіє англійською мовою
  • Має бажання розвивати професійні та лідерські навички, щоб сприяти розвитку своєї громади та суспільства
  • Має можливість розпочати академічну програму обміну в США у липні 2023 року

Останній день подання заявок: 20 січня 2023 р. на адресу kyivcci_ukraine@state.gov

  1. Детальнис опис програми 
  2. Опис компонентів програми 
  3. Розклад адміністрування програми 
  4. Заявка на участь у програмі – всі галузі, крім ЗМІ: цифрові медіа та комунікації 
  5. Заявка на участь у програмі – для галузі ЗМІ: цифрові медіа та комунікації 
  6. Типові питання та відповіді 
Програмний вебінар відбудеться 19 грудня 2022 року о 17:00-18:30, будь ласка, реєструйтеся на вебсторінці Американського дому: https://www.americahousekyiv.org/.
 

Пропонуємо освітні послуги студентам, які втратили можливість навчатись у своєму закладі освіти

Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» пропонує безоплатне надання освітніх послуг студентам вищої та фахової передвищої освіти, які переїхали з територій активних бойових дій, а також тих закладів вищої та фахової передвищої освіти, діяльність яких тимчасово призупинена.

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ЗДОБУВАЧАМ ВИЩОЇ/ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ З ТЕРИТОРІЙ, ДЕ ВЕДУТЬСЯ АКТИВНІ БОЙОВІ ДІЇ

Бажаючі отримати освітні послуги у Луцькому педагогічному коледжі мають зареєструватись.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Для реєстрації необхідно додати скановану копію або фотографію документа, що посвідчує особу, а також документа, що посвідчує статус здобувача освіти (студентського квитка, залікової книжки, індивідуального навчального плану).

ДОГОВІР ПРО НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Консультацію можна отримати за тел. (0332) 770 662 – проректор з навчальної роботи Борбич Наталія Віталіївна.

 

«Єврошколи» – 2022

Представництво Європейського Союзу в Україні оголосило перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року.

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері.

Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:
1) відбір за заявкою
2) результати онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/, посилання буде надіслано
після проходження першого туру відбору.
Участь у програмі повністю фінансується Представництвом ЄС в Україні.
Робочою мовою онлайн-модулів є українська.
Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн модулями, будуть запрошені на літню або зимову школу, яка відбудеться на базі одного з закладів вищої освіти України.
Для участі у конкурсі потрібно до 18.00, 07 березня 2022 заповнити анкету за наступним посиланням https://bit.ly/3JyKBSq

 


Стартував онлайн-курс про українську традиційну культуру «Знай свою Україну»

Про це студія онлайн-освіти EdEra написала на своїй сторінці у Facebook.

Цей онлайн-курс для тебе, якщо ти:

  • цікавишся усім навколо і хочеш дізнаватися більше про себе, своїх предків та Україну;
  • хочеш вивчати українські традиції та культуру без нудних підручників та складних формулювань;
  • хочеш дізнатися, як знання про український фольклор допоможуть тобі вразити однокласників, друзів, рідних та навіть іноземців;
  • любиш Minecraft, але ще не знаєш, як завдяки йому можна навчатися;
  • ще не маєш досвіду колядування, але хочеш привітати своїх друзів та рідних на Різдво;
  • сумніваєшся, що українська культура та традиції можуть бути цікавими й сучасними;
  • ще не знаєш про нові можливості для розвитку у креативних індустріях. Хто зна, може, за кілька років ти — нова Onuka чи новий Клопотенко!

 

Запрошуємо долучитись до громадської активності


Хочете наповнити ваше життя активностями, саморозвитком, новими знайомствами та, водночас, бажаєте робити щось корисне для суспільства? Тоді найкраще – приєднатися до діяльності громадської організації чи молодіжних просторів. На Волині таких чимало.
Протягом чотирьох тижнів щочетверга запрошуємо вас на дружні посиденьки з представниками громадських організацій та молодіжних просторів.
Так, у четвер (10.06) о 19.00 у Kava Avenue (вул. Винниченка, 25) відбудеться перший захід проекту за участю Федерації дебатів України. Волинь, КУ «Волинський обласний молодіжний центр», ГО «Станція добра» (Ківерці) та Княгининівської Спілки учасників АТО.
☕️☕️☕️ «Цим заходом ми не лише хочемо познайомити усіх зацікавленим із світом громадської активності, а й мотивувати молодь до участі в діяльності НГО та молодіжних просторів. Тому приходьте і давайте разом зробимо великі справи»

Запрошумо до реєстрації на безкоштовну Програму лідерства для молоді.


Хочеш провести 6 днів разом з активними студентами з різних міст України? А познайомитися з топовими українськими та закордонними політиками, економістами, бізнесменами і послухати їхні лекції? Тоді заповнюй анкету на Програму Лідерства від організації «Українські студенти за свободу»! Програма відбудеться у форматі фестивалю 19-24 серпня під Києвом. Тож в стилі справжнього фесту — учасники будуть жити в наметовому містечку. Зранку — лекції та воркшопи, ввечері — розмови про свободу біля багаття! ?
Детальніше про Програму Лідерства: https://studfreedom.org/programa-liderstva/ ?‍? Якщо ти — студент або абітурієнт, який має активну громадську позицію, цікавишся ідеями свободи і хочеш творити якісні зміни в Україні — заповнюй реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/IzM8Nbq
XMA Header Image
Leadership Program 2021 – Ukrainian Students for Freedom
studfreedom.org

Запрошуємо зацікавлених здобувачів  вищої освіти долучитися до діяльності Студенського проектного офісу

Переглянути детальніше


 

Стартувало навчання на онлайн-курсах “Оцінювання без знецінювання” та “Школа для всіх”

Про це студія онлайн-освіти EdEra написала на своїй сторінці у Facebook.

“Оцінювання без знецінювання” – це курс про сучасні практики оцінювання в школі. На курсі розповідатимуть про системи та культуру оцінювання, закордонний та вітчизняний досвіди. Матеріали онлайн-курсу вже доступні за покликанням. 

“Школа для всіх” – це курс для організації інклюзивного освітнього середовища: про інструменти та підходи для запобігання конфліктам, налагодження комунікації під час навчання. Матеріали цього курсу теж уже доступні за покликанням.

Після успішного завершення навчання слухачі/-ки курсів отримають сертифікат на 30 академічних годин

Курси розроблено проєктом “Навчаємось разом” + проєктом ЄС за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії.