Студентська телестудія «ЛПКмедіа»

У травні 2023 року у Закладі вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» розпочала роботу студентська телестудія «ЛПКмедіа».

На урочисте відкриття, яке відбулось 11 травня, завітали народний депутат України та голова наглядової ради ЗВО «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради Ірина Констанкевич, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Ткачук та керівники закладів освіти.

На сьогодні це єдина на Волині така студія на базі освітнього закладу, що говорить про потужний інформаційно-медійний потенціал коледжу.

Відеорепортажі, цікаві події та заходи зі студентського життя, тематичні відеоролики – усе це яскраво насичує інформаційних простір коледжу та сприяє його іміджу.

Телестудія є хорошим медіа майданчиком для студентської молоді, де відбуватимуться цікаві ефіри на актуальні теми з педагогами, студентами, науковцями, творчими людьми, успішними випускниками, роботодавцями.

Робота у телестудії дасть можливість майбутнім педагогам розвинути свої комунікаційні, лідерські якості, проявити творчу ініціативу та креативне мислення.

Починаючи з жовтня 2021 року, у коледжі розпочало роботу творче об’єднання «Студентський інформаційний вісник» під керівництвом помічника ректора з інформаційної роботи Ольги Яцюк, яке у 2023 році розширилось до студентської телестудії під назвою «ЛПКмедіа».

За дворічний період діяльності (2021-2023) було підготовлено та вийшло в ефір на власному ютуб-каналі 10 підсумкових інформаційних випусків новин, 4 Гостьові студії та чимало відеорепортажів.

Основним завданням роботи телестудії є:

  • створення умов для творчої самореалізації студентської молоді та їх інтелектуального самовдосконалення;
  • навчання навичкам журналістської майстерності та комунікативної компетентності;
  • вироблення практичних вмінь з підготовки та написання дописів, статей, фото та відеорепортажів, проведення інтерв’ю, тематичних бесід тощо;
  • практична реалізація себе у якості кореспондентів, журналістів та ведучих новин;
  • створення власних відеороликів та репортажів;
  • випуск інформаційних новинних блоків, висвітлення важливих заходів та цікавих подій студентського життя для популяризації діяльності коледжу та профорієнтаційної роботи.

Посилання на ютуб-канал «Луцький педагогічний коледж»: https://www.youtube.com/@user-bn9ve9ry1n/videos