СЬОГОДЕННЯ

Ось уже понад вісім десятків літ Комунальний заклад вищої освіти “Луцький педагогічний коледж” Волинської обласної ради є одним із найавторитетніших навчальних закладів у підготовці освітянських кадрів не лише для Луцька та Волинської області, а й інших регіонів України. Луцький педагогічний коледж визнано кращим серед закладів освіти України та нагороджено громадською відзнакою «Флагман сучасної освіти України».

У коледжі працює потужний, творчий, високопрофесійний колектив педагогів. Освітній процес забезпечують 145 педагогічних та 81 науково-педагогічний працівник, серед яких: 3 доктори та 54 кандидати наук, 3 професори, 27 доцентів, переважна більшість викладачів – спеціалісти вищої категорії, багатьох нагороджено нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», удостоєно звань «Народний артист України», «Народний вчитель України», «Заслужений працівник освіти України», «Заслужений працівник культури України», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», «Заслужений артист України», «Заслужений вчитель України».

До структури Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» входить Луцький педагогічний фаховий коледж, що дозволяє приймати на навчання абітурієнтів після 9 та 11 класів.

Студенти навчаються за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (на базі 9 класів) та освітнім ступенем бакалавра (на базі 11 класів) за спеціальностями:

  • 012 Дошкільна освіта,
  • 013 Початкова освіта,
  • 014.11 Середня освіта (Фізична культура),
  • 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво),
  • 122 Комп’ютерні науки

та отримують кваліфікацію вихователя закладу дошкільної освіти, вчителя початкової школи, фізичної культури, музичного мистецтва, тренера з виду спорту, фахівця з розробки програмного забезпечення. Майбутні педагоги мають можливість здобути і додаткові кваліфікації: учитель англійської мови, інформатики, українознавства в початковій школі, педагог-організатор, керівник дитячого хореографічного колективу, сурдопедагог, асистент вчителя-логопеда, гувернер.

Сьогодні вітчизняна освіта потребує сучасних, професійних, креативних учителів, готових до роботи в умовах Нової української школи, дошкільної освіти нового типу, професійна мобільність яких передбачає інклюзивне навчання дітей з особливими потребами, музичних керівників, які вміють працювати із сучасною озвучувальною апаратурою, створювати аранжування музичних творів, якісний освітній медіа продукт, професійних тренерів з різних видів спорту. Саме таких педагогів, відкритих до змін та новацій, і готує коледж, дає якісну освіту та професійні навички.

Випускники коледжу затребувані в різних освітніх установах Волині і щороку близько 80% працевлаштовані за фахом. Уже на 4-их курсах чимало студентів навчаються за індивідуальним планом і паралельно працюють у закладах освіти. 

Свідченням авторитету навчального закладу серед випускників закладів загальної середньої освіти області є щорічний високий конкурс абітурієнтів при вступі. Сюди охоче вступають на навчання не лише випускники луцьких шкіл та різних громад Волині, а й інших регіонів України, адже знають, що у Луцькому педагогічному коледжі якісна освіта за цікавими методиками та професійними програмами, потужна матеріальна база з комп’ютерними класами, тренінговими лабораторіями, хореографічними, музичними та спортивними залами із сучасним інвентарем та музичними інструментами. Окрім того, свої хобі та захоплення студенти можуть удосконалити у наших різноманітних танцювальних, вокальних, інструментальних, спортивних секціях та ансамблях.