Що таке медіаграмотність? Як відрізнити інформацію від пропаганди? Як уникнути маніпуляцій? Що таке фактчек та верифікація? Чому у наш час потрібно бути медіаграмотним? На ці та інші питання давали відповіді студентки та студенти 3-го курсу відділень «Початкове навчання» та «Дошкільне виховання» під час тренінгу з медіаграмотності, навчаючись критично мислити.
За допомогою інтерактивних вправ учасниці та учасники тренінгу розставляли маркери інформування та пропаганди; перевтілювались у журналістів, здійснюючи публікації для суспільно-політичного видання, сайту для мам, молодіжного видання та ресторанного бізнесу; спробували бути фактчекерами, що є актуальним сьогодні у передвиборній агітації.
Розставляли головні акценти в особливостях роботи медіа в Україні, здійснюючи аналіз діяльності каналів телебачення. Визначали особливості маніпуляцій ЗМІ та фейків.
Захід проходив 14 лютого 2019 року у Центрі ґендерної освіти у межах проекту Академії української преси та Академії Deutsche Welle (ФРН).