Ви зараз переглядаєте Відбулося засідання Вченої ради. Підсумки року: Освіта в умовах війни

Відбулося засідання Вченої ради. Підсумки року: Освіта в умовах війни

Надзвичайно складний і напружений рік, що минає, підсумували освітяни КЗВО «Луцький педагогічний коледж» на засіданні вченої ради 28 грудня.

Одним з найважливіших питань поряд із навчальною діяльністю цьогоріч стала волонтерська робота.  З перших днів війни студенти і викладачі активно долучились до благодійних акцій, проектів та практичної допомоги для ЗСУ та  учасників територіальної оборони. Гуртожиток коледжу став тимчасовою оселею для понад тисячі українців зі сходу, півночі та півдня. Тут гостинно прийняли та забезпечили усім необхідним родини з дітьми, котрі змушені були залишити свої домівки та виїхати із територій бойових дій. Сьогодні у гуртожитку проживає близько 80 внутрішньо переміщених осіб, значна частина яких – це діти. Студентська рада закладу постійно опікується маленькими мешканцями, організовуючи для них різні свята та цікаве дозвілля. Разом з тим, працівники коледжу активно співпрацюють з різними волонтерськими організаціями та фондами, в тому числі перераховують кошти для придбання найнеобхіднішого для ЗСУ.

Також на вченій раді підсумували питання працевлаштування випускників. Надзвичайно приємним є той факт, що понад 60% керівників освітніх закладів Волині – випускники саме Луцького педагогічного коледжу. Чудові знання та професійні навички є визначальним показником у працевлаштуванні наших студентів, яких охоче беруть в освітні заклади різних типів та форм власності, що показав моніторинг.

Окрім того, на засіданні затвердили ліміт стипендіатів, ряд нормативних документів, що регламентують діяльність структурних підрозділів та організацію освітнього процесу та рекомендували до друку наукові видання коледжу.

Підсумовуючи цей непростий рік в умовах війни, ректор Петро Бойчук подякував кожному за згуртованість, відданість справі, сумлінність і відповідальність.  Це дало змогу успішно провести вступну кампанію, організувати навчання в очному форматі, створивши безпечні мови освітнього процесу, та продовжувати виконувати основну місію закладу – підготовку професійних педагогічних кадрів.

Тож тримаємо освітній фронт і наближаємо нашу перемогу!