Освітяни ЗВО «Луцький педагогічний коледж» – Ірина Ковальчук, начальник навчально-методичного відділу та Сергій Марчук, завідувач кафедри педагогіки і психології взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Видатний Син Українського Народу (до 200-річчя від дня народження вчителя вчителів К. Д. Ушинського)», яка відбулась у Національній академії педагогічних наук України.
Не зважаючи на складні умови військового стану, у конференції взяли участь близько 100 вчених та практиків з різних закладів освіти України.
Учасники виступали як очно, так і в онлайн-форматі. Особливо зворушив присутніх виступ нашого Сергія Марчука, котрий є палким прихильником педагогічних ідей К.Ушинського.
![09.03_3](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/09.03_3-150x150.jpg)
![09.03_2](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/09.03_2-150x150.jpg)
![09.03_1](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/09.03_1-150x150.jpg)