11 квітня відбулося перше заняття освітнього курсу вивчення рідної мови й народних традицій для чудових людей з різних регіонів України, і кожна з них особлива, кожна додала тепла й любові до спільного кола творення народного мистецтва, життя. Ми вчилися писати писанки, цьогоріч найсимволічніші знаки на писанках-зіркові, бо до перемоги! А наші писанки ще мають тризуб! Дякуємо неймовірній майстрині Тетяні Царик, тепла і майстерності стало на усіх! А нас було багато! Дякуємо Усім, хто сьогодні наближає нашу перемогу!
![Ви зараз переглядаєте Перше заняття освітнього курсу вивчення рідної мови й народних традицій](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5309995873842874185_y-1.jpg)