Як відкрити приватний дитячий садок? Які навички потрібно формувати ще зі студентської лави? Як успішно пройти співбесіду з роботодавцем? Як успішно презентувати себе? Такі “задачі” розв’язували 12 квітня студентки І-ІІІ курсів Факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва на тренінговому занятті разом із заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Жанною Хаймик.
![Ви зараз переглядаєте Про успішне працевлаштування студенти-дошкільники думають завчасно](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_2770-768x511-1.jpg)