Традиційно наприкінці навчального року у ЗВО «Луцький педагогічний коледж» проводяться інформаційні години зі студентами випускних груп з питань працевлаштування і сприяння ефективному пошуку роботи.
Ось і цього року відбулось кілька таких бесід, де четвертокурсники дізнались про нормативно-правові засади врегулювання зайнятості та трудових відносин; перспективи працевлаштування за спеціальністю; процедуру отримання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти.
![Ви зараз переглядаєте Консультації з працевлаштування для випускників](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2023/06/новина-14.06.23.jpg)