17 січня 2024 року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся методичний діалог «Проєктна діяльність в умовах дистанційного та змішаного навчання. Міф чи реальність?» В присутніх була можливість застосувати на практиці інтерактивні платформи Kahoot, Wordwall, Quizlet та стати безпосереднім учасником гри. Було захоплююче, креативно, пізнавально та навчально. Дякуємо за активну участь у заході цикловій комісії словесних дисциплін КЗВО «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради, кафедрі іноземної та української філології ЛНТУ, інформаційному центру «Вікно в Америку», мовному центру «Руніка».
![Ви зараз переглядаєте Методичний діалог «Проєктна діяльність в умовах дистанційного та змішаного навчання. Міф чи реальність?»](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_8523-scaled.jpg)