27 лютого у Луцькому ліцеї №5 відбувся міський семінар-практикум вчителів музичного мистецтва на тему: ,,Компетентнісний та діяльнісний підхід у навчанні музичного мистецтва у початковій та середній школі,,. Серед запрошених спікерів були і наші студенти факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва, 31ММ групи-Карина Хомич та Ірина Лемешко, які достойно представили наш заклад освіти. Пишаюся вами! Молодці!
![Ви зараз переглядаєте Міський семінар-практикум вчителів музичного мистецтва](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_2633.jpg)