Нова зустріч, гостьова лекція для бакалаврів 31-ПО групи в контексті вивчення освітнього курсу «Україна в обличчях: література, культура, мистецтво, спорт», була присвячення висвітленню теми про видатних авторів і виконавців української пісні: Володимиру Івасюкові та Назарію Яремчуку. Щиро дякуємо колегам Волинської обласної бібліотеки для юнацтва за глибокий актуальний матеріал, активну патріотичну позицію! Спасибі, посіяне зерно обов’язково проросте.
![Ви зараз переглядаєте Гостьова лекція для бакалаврів 31-ПО групи в контексті вивчення освітнього курсу «Україна в обличчях: література, культура, мистецтво, спорт»](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/438037294_849368437229720_7917796836062621456_n.jpg)