Ви зараз переглядаєте МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИКЛАДАННЯ У СУЧАСНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

МЕТОДОЛОГІЧНІ ТА МЕТОДИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИКЛАДАННЯ У СУЧАСНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

6 березня у Закладі вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» відбулася ХІV Науково-практична конференція «Методологічні та методичні проблеми викладання у сучасному освітньому процесі», організований Цикловою комісією суспільних та художньо-мистецьких дисциплін спільно з ГО «Гендерний креативний простір» та «Вектор освітніх змін».

Привітав учасників конференції ректор Петро Бойчук, зазначивши, що вчитель відіграє ключову роль у вихованні дітей та молоді. “Сучасних, креативних, творчих, професійних педагогів для закладів освіти Волині готують у коледжі. А такі конференції є важливим майданчиком для обговорення викликів в освітній галузі та методичних інновацій, об’єднуючи освітянську спільноту для якісних змін у навчальному процесі”.

Свої наукові дослідження презентували провідні науковці та педагоги. Зокрема, провідний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею, кандидат історичних наук Богдан Зек презентував освітню та меморіальну складову «Атласу місць Голокосту України» фундації Цаля Каплуна.
Особливий інтерес викликали доповіді про формування національної ідентичності в освітньому процесі (Оксана Лебедюк, Галина Голя), роль музеїв у партнерстві зі школами (Тамара Андрейчук), а також синергію волонтерства, творчості та громадянської відповідальності в освіті (Анастасія Веснянка), презентація діяльності студентського суспільно-політичного клубу «Всесвіт» (Анатолій Кравець). Цікавою була тема філософії для дітей дошкільного віку в контексті української літератури, яку представила студентка спеціальності «Дошкільна освіта» Богдана Михалевич під керівництвом викладачки Ольги Галян.

У межах конференції було проведено низку інтерактивних майстер-класів:
– «Ігропрактики в освіті: як через гру розкрити потенціал учнів» – тренінг від сертифікованої ігропрактики, менторки та фасилітаторки Юлії Гринчук;
– майстерні творчості від викладачі Алли Хомярчук та Галини Голя;
– майданчик тактичної медицини та озброєння – практичне заняття з елементами військової підготовки під керівництвом викладачів Олександра Курчаби і Тетяни Кучер.