Ви зараз переглядаєте «АКАДЕМІЧНІ МАЙСТЕРКИ»: ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ МУЗИЧНОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

«АКАДЕМІЧНІ МАЙСТЕРКИ»: ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ МУЗИЧНОГО ТА ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

15-16 квітня у Закладі вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» тривали «Академічні майстерки» з музичного та хореографічного виконавства, організовані кафедрою музичного мистецтва, цикловою комісією музичного мистецтва та вокально-хорової підготовки спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією.

Під час круглого столу ректор ЗВО «Луцький педагогічний коледж» Петро Бойчук та декан гуманітарного факультету  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Галина Бучківська презентували свої заклади освіти, ознайомили зі спеціальностями, останніми напрацюваннями та здобутками.

А далі два дні у коледжі тривали семінари, майстер-класи, спрямовані обмін досвідом з розвитку сучасних фахових компетентностей в галузі музичного та хореографічного виконавства, удосконалення освітньо-професійних програм.

На семінарі-практикумі «Хореографічна феєрія» танцювальні колективи коледжу «Вихиляс» та «Колорит» взяли участь у майстер-класах:

– «Народний танець»  від заслуженого артиста України, доцента кафедри хореографії Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, головного балетмейстера Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Сергія Качуринця,

– «Бальний танець» від хореографа народного ансамблю спортивного танцю «Троянда» Олени Кулієвої (Палац учнівської молоді м.Луцька),

– «Сучасний танець» від керівниці сучасного танцю «Genus» Яни Рицької.

Студенти-музиканти отримали цінні поради на майстер-класі із фортепіано, який провела доктор філософії з музикознавства, доцент кафедри мовознавства, інструментальної підготовки та методики музичної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Люція Циганюк.

Глибокий аналіз виконавських прийомів гри на фортепіано у ході майстер-класу дав змогу відчути усі тонкощі та розуміння нюансів виконавської майстерності. Досвідчена викладачка поділилася професійними порадами щодо техніки виконання, інтерпретації творів та сценічної подачі.

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри вокалу та диригентсько-хорових дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Лілія Качуринецьознайомила студентівіз новими методами та підходами у викладанні хорового диригування. Також запропонувала експериментальну модель розучування хорового твору, яка  базувалась на виокремленні базових елементів мануальної техніки у поєднанні з емоційною виразністю.

І завершальним заходом стала відкрита лекція доктора філософії з музикознавства, доцента кафедри музикознавства, інструментальної підготовки та методики музичної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Люції Циганюк на тему: «Особливості оптимізації науково-пошукової роботи здобувачів освіти».

На лекції розглянули актуальні питання оптимізації науково-пошукової роботи студентів та етапи написання наукових статей. Детально проаналізували методи ефективного планування наукових досліджень, використання сучасних інструментів і технологій для наукового пошуку.

За ці два дні відбулось чимало цікавих і корисних для студентів майстер-класів, де вони мали можливість удосконалити свої практичні вміння і навички.

Дякуємо колегам за професіоналізм, відкритість, цікаві тренінги і цінні поради!

БІЛЬШЕ ФОТО