26 листопада 2024 року відбулася гостьова лекція Сухомлін Катерини Борисівни, докторки біологічних наук, професорки, завідувачки кафедри зоології ВНУ імені Лесі Українки на тему «Організація науково-дослідної роботи в новій українській школі». Здобувачі освіти спеціальності 013 Початкова освіта освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр та освітнього ступеня бакалавр ознайомилися із методами формування дослідницької діяльності молодших школярів, особливостями планування і виконання експериментальних робіт з використанням сучасних методів та обладнання.Студенти отримали безцінний досвід та навички презентування та обговорення результатів наукових і прикладних досліджень, такі необхідні для подальшого професійного зростання!Висловлюємо щиру вдячність Катерині Борисівні за співпрацю та пізнавальну гостьову лекцію!
Студентські навчальні проєкти
28 листопада 2024 р. відбувся завершальний етап конкурсу студентських навчальних проєктів з методики навчання математичної освітньої галузі (викладач кафедри Віктор Корнелюк).Студенти спеціальності 013 «Початкова освіта» у межах освітнього компоненту «Методика навчання математичної освітньої галузі» створили навчальні проєкти, спрямовані на подальше застосування у професійній діяльності: «Навчання математики у дочисловий період», «Методика вивчення нумерації чисел та арифметичних дій в концентрі «Десяток», «Методика вивчення нумерації чисел та арифметичних дій в концентрі «Сотня», «Методика вивчення нумерації чисел та арифметичних дій в концентрі «Тисяча», «Теоретичні основи та методика вивчення геометричного матеріалу».Після презентації, обговорення та перехресного оцінювання присутніми фінальних проєктів переможцем конкурсу було оголошено проєкт «Методика вивчення нумерації чисел та арифметичних дій в концентрі «Тисяча», розроблений здобувачками вищої освіти 31 ПО групи Вишневською Вікторією, Саган Надією, Степанюк Анною, Тарасюк Ольгою. Вітаємо️!
Україна- територія Гідності та Свободи
Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи! Куратори груп, викладачі кафедри природничо-математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій (Тетяна Бортнюк та Галина Голя) разом зі студентством провели годину памʼяті «Україна- територія Гідності та Свободи” з метою утвердження в молоді ідеалів свободи і демократії та вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору. Все буде Україна!
11 листопада, в межах заходів до тижня факультету початкової освіти та фізичної культури, на семінарі-практикумі «Втрачені памʼятки культури і мистецтва під час війни» викладачі кафедри природничо- математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій Галина Голя та Тетяна Бортнюк разом із студентами ОС Бакалавр Фітбеком заходу стало «проектування»архітектурної памʼятки майбутнього, яка уособлюватиме у собі страждання, мужність та незламність українців під час російсько-української війни. Щиро вдячні Відділ краєзнавчої роботи Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки за співпрацю.
Чому ІТ це цікаво та перспективно
Тиждень факультету початкової освіти та фізичної культури триває! І сьогодні у КЗВО «Луцький педагогічний коледж» відбувся семінар-практикум на тему «Збір та обробка даних засобами ІТ», проведений викладачем кафедри природничо-математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій Тарасом Лехіцьким. Цілісний погляд на сучасні інформаційні технології, розуміння можливостей та способів їх використання для вирішення педагогічних завдань, особливості збору та інтерпретації отриманих даних, формування уміння самостійно опановувати нові інформаційні технології – ключові теми, з якими викладачі мали можливість теоретично ознайомитися, розглянути особливості практичного використання в освітньому процесі.
СПОРТ У КУЛЬТУРІ НАЦІЇ
7 листопада у рамках Тижня факультету Початкової освіти та фізичної культури відбувся семінар-практикум «Спорт в культурі нації», організований викладачами Едуардом Косинським та Галиною Голя.Учасники семінару ознайомилися із національними видами спорту, проявами патріотизму у спорті, проаналізували законодавчу базу та отримали практичний досвід застосування елементів національних видів спорту у майбутній професійній діяльності.
Вплив оперативної пам’яті на стратегію вирішення складних завдань: нейрофізіологічний аспект
Які дилеми та завдання використовуються в сучасних психофізіологічних дослідженнях, чи впливає навантаження робочої пам’яті на ефективність їх розв’язання, які ділянки мозку при цьому активуються – на ці та інші питання сьогодні шукали відповіді здобувачі освіти 3 курсу ОС бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) та старша викладачка кафедри природничо-математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій, кандидат біологічних наук Оксана Федорчук. Оксана Юріївна представила аудиторії проєкт, який розпочала під час закордонного стажування в межах академічної мобільності в одному із провідних університетів США. Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися не лише із теоретичними та практичними аспектами проєкту, а й стати безпосередніми його учасниками шляхом залучення до інтерактивних елементів заняття.
Волинська моя сторона…
У сучасних умовах зростає роль краєзнавства в освітньому процесі. 10 жовтня, студенти другого курсу Закладу вищої освіти “Луцький педагогічний коледж” Волинської обласної ради (викладач кафедри природничо-математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій Галина Голя) відвідали Волинську ОУНБ імені Олени Пчілки. Молоді спеціалісти ознайомилися із різноманітними формами краєзнавчої роботи та їхнім використанням. Мали змогу попрацювати із системою краєзнавчих каталогів і картотек, електронними базами даних. Активна участь студентів у краєзнавчій роботі дає можливість поглибити власні знання, сприяє громадянському та духовному розвитку, формуванню інтелектуального потенціалу України, вихованню справжнього патріотріотизму та любові до рідної краю, що дуже важливо в умовах воєнного часу. Щиро дякуємо Галині Голя та студентам за плідну роботу та приємно проведений час.