Війна не є перепоною отриманню знань та належному рівні студентів ЗВО «Луцький педагогічний коледж», адже саме внесок майбутніх педагогів у формування особистості, починаючи з дошкілля, є невід’ємною складовою сьогодні у відновлення і розбудову України в повоєнний період.
Співпраця з ГО «Ґендерний креативний простір», як Центру ґендерної освіти, так і закладу загалом, – це позитивний досвід, шлях до перемоги України на освітньому фронті.
Завдяки нашим партнерам ГО «Ґендерний креативний простір» у межах реалізації проєкту за сприяння Urgent Action Fund for Women’s Human Rights коледж отримав обладнання для укриттів, щоб під час тривог навчання продовжувалось у максимально комфортних умовах – в обігрітих приміщеннях та з потужним інтернетом.
![](https://lpc.in.ua/wp-content/uploads/2023/01/26.01.23-2_1.jpg)