Вплив оперативної пам’яті на стратегію вирішення складних завдань: нейрофізіологічний аспект
Які дилеми та завдання використовуються в сучасних психофізіологічних дослідженнях, чи впливає навантаження робочої пам’яті на ефективність їх розв’язання, які ділянки мозку при цьому активуються – на ці та інші питання сьогодні шукали відповіді здобувачі освіти 3 курсу ОС бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) та старша викладачка кафедри природничо-математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій, кандидат біологічних наук Оксана Федорчук. Оксана Юріївна представила аудиторії проєкт, який розпочала під час закордонного стажування в межах академічної мобільності в одному із провідних університетів США. Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися не лише із теоретичними та практичними аспектами проєкту, а й стати безпосередніми його учасниками шляхом залучення до інтерактивних елементів заняття.
Волинська моя сторона…
У сучасних умовах зростає роль краєзнавства в освітньому процесі. 10 жовтня, студенти другого курсу Закладу вищої освіти “Луцький педагогічний коледж” Волинської обласної ради (викладач кафедри природничо-математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій Галина Голя) відвідали Волинську ОУНБ імені Олени Пчілки. Молоді спеціалісти ознайомилися із різноманітними формами краєзнавчої роботи та їхнім використанням. Мали змогу попрацювати із системою краєзнавчих каталогів і картотек, електронними базами даних. Активна участь студентів у краєзнавчій роботі дає можливість поглибити власні знання, сприяє громадянському та духовному розвитку, формуванню інтелектуального потенціалу України, вихованню справжнього патріотріотизму та любові до рідної краю, що дуже важливо в умовах воєнного часу. Щиро дякуємо Галині Голя та студентам за плідну роботу та приємно проведений час.
Міжнародний тиждень медіаграмотності
Сьогодні, викладачки кафедри Тетяна БОРТНЮК та Галина ГОЛЯ зі студентством, долучилися до національного тесту з медіаграмотності! Перевірили, наскільки ми стійкі до маніпуляцій та дезінформації ! Національний тест з медіаграмотності — це частина заходів, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який відзначають у всьому світі 24 — 30 жовтня. Національний тест проводиться вже втретє, об’єднуючи українців довкола теми медіаграмотності, та реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та стратегічних комунікацій за підтримки ПРООН в Україні спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо», IREX.
Освіта крізь призму прекрасного
28 вересня студенти першого та третього курсів освітнього ступеня бакалавр, (викладачі: Галина Голя та Тетяна Бортнюк) відвідали унікальний культурно-мистецький івент: презентацію найбільшої картини у світі “Космогонія” в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.
Національно-патріотичне виховання у спорті
21 вересня, студенти 2-3 курсів спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) взяли участь у цікавій та корисній поїздці у Воротнів в рамках вивчення вибіркового освітнього компоненту «Національно-патріотичне виховання у спорті» (викладач Галина Голя). Захід відбувся у співпраці з Волинським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради. Під час поїздки студенти опановували важливі навички спортивного орієнтування – невід’ємний елемент підготовки свідомого громадянина, здатного до активної участі у житті країни. Національно-патріотична складова стала важливою частиною навчання, сприяючи вихованню молоді в дусі любові до рідної землі, відповідальності та витривалості. Впевнені, що здобуті знання та навички стануть для наших студентів важливими інструментами в майбутній професійній діяльності та особистому розвитку! БІЛЬШЕ ФОТО
19 вересня викладачка кафедри Галина Голя, разом із студентами 21 ДО групи факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва відвідали творчу майстерню «Пташка», що діє у Волинському краєзнавчому музеї. Також було проведено творче заняття під назвою «Весільний восковий віночок. Яка його доля». Учасниці заходу дізналися чимало цікавих фактів про історію та значення особливих прикрас наречених – віночків із білого воску, побачили сучасні копії таких атрибутів, а також мали можливість опанувати технології виготовлення паперових квітів та їх воскування.
Національно патріотичне виховання у спорті.
З метою формування індивідуальної освітньої траєкторії, студенти ОС Бакалавр спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) під час вивчення вибіркового освітнього компоненту «Національно-патріотичне виховання у спорті» (викладач Галина Голя) відвідали Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства. Під час зустрічі здобувачі освіти ознайомилися з основними напрямками роботи по реалізації національно-патріотичної складової серед учнівської та студентської молоді.
Доброю традицією під час вивчення ОК «Історія та культура України» стало знайомство з визначною історико-культурною спадщиною. Цьогоріч у вересні разом викладачі кафедри Галина Голя та Наталія Іванова зі студентами 11-12 ДО груп спеціальності 012 Дошкільна освіта познайомилися з величним замком Любарта, могутньою В’їзною вежею, територією Окольного замку. Відвідування історико-культурних пам’яток є чудовою можливістю глибше пізнати історію і культуру та розуміти, як вона вплинула на сучасний світ.