Ви зараз переглядаєте Цифрові інструменти в сучасній освіті

Цифрові інструменти в сучасній освіті

16 травня відбулася науково-практична інтернет-конференція «Цифрові інструменти у сучасній освіті», організована цикловою комісією природничо-математичних дисциплін і кафедрою природничо-математичної, світоглядної освіти та інформаційних технологій ЗВО «Луцький педагогічний коледж».

Конференцію відкрив кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України, ректор Петро Бойчук. З вітальним словом виступила кандидатка педагогічних наук, доцентка, проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Ольга Фаст.

У конференції взяли участь студенти та викладачі Закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж», Волинського національного університету імені Лесі Українки та Ківерцівського фахового медичного коледжу.

У своїх виступах учасники акцентували увагу на інноваційних технологіях, інструментах та методах дистанційного навчання у закладах освіти; формуванні ІКТ-компетентності педагога в системі неперервної освіти; новітніх тенденціях у природничо-математичній освіті; актуальних проблемах підготовки та професійного розвитку сучасного педагога.  

За результатами науково-практичної конференції виданий електронний збірник науково-методичних праць «Цифрові інструменти у сучасній освіті».

 

ПРОГРАМА

ЗБІРНИК

СЕРТИФІКАТИ

ФОТО