У нашій рубриці “Шлях до успіху” будемо ділитися з вами цікавими думками наших випускників, стосовно їхнього професійного становлення.
Ми цінуємо кожного із наших студентів –  хто давно закінчив наш заклад, хто зараз навчається і, безумовно, нашими майбутніми студентами – абітурієнтами.
Для нас важливим є зв’язок між минулим і майбутнім, бо саме це допомагає творити традиції, примножувати їх. Закликаємо до обговорення важливих освітніх проблем, поширення кращого досвіду роботи.
Випускник 2012 року. Саша Пустельник
Дорогі студенти і  майбутні абітурієнти ЗВО «Луцький педагогічний коледж»!
Молоді, енергійні, освічені люди потрібні українській науці та інноваційній економіці.
Ви будете сьогодні і завтра визначати інтелектуальний і творчий потенціал країни. Ви – молода еліта, наш кадровий ресурс, здатний зробити Україну сильною і процвітаючою.
Ви здобуваєте освіту за спеціальністю, яка затребувана сучасним суспільством. Нехай отримані знання допоможуть вам повною мірою реалізувати свої таланти, прагнення і мрії.
Перед тими, хто здатний наполегливо працювати, вдосконалювати свої знання та навички, життя відкриває найширші можливості для самореалізації.
Упевнений, що весь свій талант, всі свої знання і енергію ви направите на розвиток науки та нашої України.
Випускниця 1998 року. Алла Надточій.
Не бійтесь помилятись. Бажаю, щоб кожен та кожна знайшли себе в цьому житті.
Випускниця 2010 року. Олеся Костюк.  
 Сьогодні майбутнє у Ваших руках! Адже те, якою буде Україна через 10 років, залежить від молодого покоління. Освіта – це наша дієва зброя, можливість показати, що ми вільна нація зі світлим розумом та добрим серцем! Ви сильні та сміливі люди, адже бути освітянином в наш час не просто, але Ви цей шлях обрали і щоб не трапилося, пам’ятайте, Ви можете все і навіть більше!
Бажаю впевнено рухатися до успіху! Нехай всі цілі будуть підкорені, невпинного інтересу та прагнення бути щасливими людьми!
Випускниця 2020 року. Ольга Стельмащук.
«Ідіть впевнено у напрямку до своєї мрії та присвячуйте якомога більше часу тій справі, в якій хочете стати успішними».
Випускниця 1994 року. Ольга Швардовська
«Бажаю не втрачати інтересу до навчання, нехай кожен день буде плідним, чудовим та натхненним»

Випускниця 1985 року. Ірина Кусик.
«Майбутнє належить молодим, сповненим енергії людям. Нашому славному дошкіллю Волині вже сьогодні потрібні ваші набуті знання,
ваш реальний внесок у розвиток освіти. Нехай з отриманою професією вам легко живеться, щоб вірні знання допомогли знайти своє місце і досягти неймовірних висот успіху. Ентузіазму вам, твердості духу і далекоглядності у задумах, грандіозних цілей, великих проєктів, нових перемог на благо України!»

Випускниця 1992 року. Олена Гніровська.

«Не кажи не вмію, а кажи навчуся».

Випускниця 1992 року. Наталія Сакір.

«Нехай не згасне віра у перемогу України, майбутнє якої у ваших руках. Мрійте, відкривайте нові обрії життя. Будьте наполегливими у грандіозних планах, міцних знаннях, великих надіях. Сміливо йдіть до блискучих успіхів та перспективного майбутнього!»

Випускниця 1986 року. Коваль Галина Дмитрівна.

Побажання студентам педагогічного коледжу: Бажаю прислухатись до свого Я: “ХОЧУ” “МОЖУ” і “ТРЕБА”. Якщо всі пазли складаються, значить ви рухаєтесь по успішній життєвій траєкторії. Те чим ви хочете займатись впродовж життя повинно бути в радість, без особливого фізичного та психологічного напруження і, звичайно ж, затребуване суспільством. Крокуйте в ногу з часом, пам’ятайте, що “треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи”(Шарль Луї Монтеск’є), а діти завжди ставлять багато запитань і чекають нестандартних відповідей. ПЕРЕМОГА має стати стилем вашого життя. Отож, бажаю ПЕРЕМОГИ кожному і УКРАЇНІ !

Випускниця 1991 року. Олійник Світлана Миколаївна.
Побажання студентам педагогічного коледжу: «Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти робиш» (В. Сухомлинський)
Рубрика “Шлях до успіху”. Випускниця 2012 року. Кузьменко Надія Сергіївна.
Побажання здобувачам освіти: “Цінуйте навчання у коледжі та студентські роки (далі так не буде). І будьте “Людьми” !”
Рубрика “Шлях до успіху”. Випускниця 2023 року. Савлук Ірина Олександрівна.
Побажання студентам педагогічного коледжу: Цінуйте час та знання які отримуєте, адже саме Вам будувати майбутнє нашої держави.