Ви зараз переглядаєте Науковці й освітяни: незламні у війні

Науковці й освітяни: незламні у війні

ЗВО «Луцький педагогічний коледж» отримав відзнаку Національної академії педагогічних наук України за вагомий внесок в освітню та волонтерську діяльність.

З початку війни Заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» став важливим волонтерським центром на Волині.  Гуртожиток коледжу гостинно прийняв сотні родин, котрі постраждали від війни.

Численні благодійні акції,  організовані студентами та викладачами, дали можливість зібрати значні кошти на підтримку ЗСУ. На потреби армії колектив коледжу передав  уже два автомобілі, військове обладнання та обмундирування, продукти харчування та багато інших найбільш затребуваних речей. Адже частинка внеску кожного наближає нашу Перемогу!

Освітяни, як і мільйони українських громадян, стали на захист своєї Вітчизни, продовжуючи виконувати свій професійний обов’язок, і  разом з тим, здійснюють активну волонтерську роботу.

Видання «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» зібрало приклади потужної роботи опору освітніх закладів у різних регіонах країни, куди увійшов і ЗВО «Луцький педагогічний коледж».