Ви зараз переглядаєте Шлях мужності українських захисників: історичний екскурс для студентів

Шлях мужності українських захисників: історичний екскурс для студентів

Цікавий історичний екскурс організували 1 лютого представники Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України для студентів Закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж».

До коледжу завітали представники структурного підрозділу Генерального штабу ЗСУ – полковник Сергій Крилов і старший лейтенант Владислав Добош та презентували мобільну виставку «Сучасне військо крізь призму минулого».

Головне завдання діяльності Центру – фіксація головних і значущих для Збройних Сил України історичних події, що дуже важливо для подальшого становлення країни як сучасної європейської держави та відзначення ролі Українського Війська у цьому історичному процесі.

Військові ознайомили студентську молодь та викладачів з історією зародження та становлення українського війська у різні періоди ХХ століття і сьогодення. Прослідкували шлях творення національних збройних сил у добу УНР, ЗУНР, Незалежної України.

Сучасні військовослужбовці Збройних Сил України продовжують шлях мужності українських захисників попередніх поколінь на різних етапах боротьби за незалежність і свободу України.

Такі заходи дуже важливі для молоді, адже сприяють формуванню національної свідомості, почуттю патріотизму і гордості за Українську державу та її захисників.

БІЛЬШЕ ФОТО