Ви зараз переглядаєте ФОРТЕПІАННИЙ КОНЦЕРТ «ВЕСНЯНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»

ФОРТЕПІАННИЙ КОНЦЕРТ «ВЕСНЯНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»

Традиційний “Весняний калейдоскоп” зібрав 4 квітня у малій концертній залі Закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» шанувальників музичного мистецтва на фортепіанний концерт за участі студентів та викладачів циклової комісії фортепіано.

Чарівні звуки роялю у майстерному виконанні студентів створили чаруючу атмосферу, що пройняла до глибини душі і викликала неймовірні емоції. Можна інколи передати настрій словами, але інструмент робить це по-іншому. На концерті звучали як сольні номери, так і фортепіанні ансамблі, а також студенти демонстрували свою віртуозність в ролі концертмейстерів прекрасним вокалістам.

Свою чудову аранжувальну роботу над українською піснею «Човен хитається» презентували викладачі Ксенія Стречен та Андрій Войнаровський, демонструючи мистецтво імпровізації.

У фіналі концерту виступив гість програми – студент I курсу Львівської Національної музичної академії ім. М.В. Лисенка, класу викладача Народної артистки України, професорки Оксани Рапіти, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, син Андрія Войнаровського – Макар. Талановитий музикант поділився досвідом навчання в академії та продемонстрував свою майстерність виконання творів українських композиторів.

Завідувач відділення Музичного мистецтва та фізичної культури Василь Шкоба подякував студентам і викладачам за чудову концертну програму, достойний рівень виконання.

Дякуємо ЗСУ, що маємо можливість показати своє мистецтво і поділитись здобутками!

БІЛЬШЕ ФОТО