Ви зараз переглядаєте 5-ий мистецтвознавчий пленер з міжнародною участю до Днів науки

5-ий мистецтвознавчий пленер з міжнародною участю до Днів науки

V Мистецтвознавчий пленер з міжнародною участю “Мистецька парадигма: сучасний погляд”, який відбувся 15 травня в межах Днів науки, зібрав в актовій залі Закладу вищої освіти “Луцький педагогічний коледж” студентів, викладачів, а також представників з різних закладів-партнерів Рівного, Мукачева, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Кременця. Серед запрошених були гості з Литви (м. Неменчинне) – Герман Комаровський, директор неменчинського центру культури, Ева Іфродій, артистка балету державного ансамблю пісні і танцю «Летува», Олег Баковський з Польщі (м. Вроцлав), заслужений працівник культури Польщі.

Учасники заходу мали можливість послухати цікаві доповіді про джаз, постановку литовського танцю, про педагогічні умови організації мистецької діяльності в Неменчинському центрі культури, творчість українських композиторів минулого століття.

Організатори заходу – Богдана Жорняк та Ірина Регуліч висловили вдячність усім гостям, викладачам, науковим керівникам за підготовку цікавих і змістовних виступів, а також перекладачу з польської мови Олександрі Гресь, студентці 4ММ групи спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво).

БІЛЬШЕ ФОТО