У Луцькому педагогічному інституті стартувала серія випусків 2026 року. Першими 19 червня дипломи отримали бакалаври та фахові молодші бакалаври спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво), а також випускники заочної форми навчання спеціальності Дошкільна освіта.
«Це особливий випуск, адже всі роки вашого навчання припали на час війни. Попри численні виклики та часті сигнали повітряної тривоги, ви наполегливо здобували знання, досягали перемог на всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях, активно долучалися до волонтерської діяльності на підтримку Збройних сил України. Ви стали справжнім обличчям нашого закладу, адже жоден обласний чи міський захід не відбувався без вашої участі. Талановиті, цілеспрямовані та професійно підготовлені, ви готові впевнено крокувати власним шляхом», – зазначив у вітальному слові ректор Петро Бойчук.
Щирі побажання успішної професійної самореалізації випускникам адресувала декан факультету дошкільної освіти та музичного мистецтва Наталія Іванова. А завідувач відділення музичного мистецтва та фізичної культури Василь Шкоба подякував своїм уже колишнім студентам за активне, творче й насичене подіями життя впродовж чотирьох років навчання.
Квіти, щирі вітання, слова вдячності, спільні фото на згадку та прощальний вальс – таким став цей хвилюючий і незабутній день для випускників, їхніх батьків та викладачів.
Вітаємо випускників із завершенням важливого етапу життя! Нехай здобуті знання, талант, любов до обраної справи стануть надійним фундаментом майбутніх професійних успіхів!